Egzoz emisyonları üzerindeki katı sınırlar, giderek daha fazla ticari araçta SCR (selektif katalitik indirgeme) sistemlerine uyulmasını gerekli kılmaktadır. Zararlı azot ve suya zararlı gazları dönüştüren bir üre-su çözeltisinin eklenmesi, bu emisyonları% 80'e kadar azaltır. REGEN FILTER üre filtreleri, hassas enjeksiyon nozullarını ve sistemin diğer parçalarını aşınmaya karşı korur ve tüm dozaj ünitesinin servis ömrünü uzatır. Yüksek filtrasyon verimliliği, günlük kullanım ve uzun hizmet ömrü için denenmiş ve test edilmiş uygunluk ile karakterize edilen bu ürünler, ticari araçların emisyonlar üzerindeki Euro VI standartlarını karşıladığından emin olunmasına yardımcı olur.

REGEN FILTER, bir dengeleme elemanı dahil olmak üzere kit formunda üre filtresini sağlar. Bu, muhafazadaki serbest hacmi azaltır ve üre-su çözeltisi sıfırın altındaki sıcaklıklarda genişlediğinde basınç kuvvetlerini emer. Bu şekilde esnek dengeleme elemanı, sisteme ve filtreye zarar vermeyi önler.

REGEN FILTER üre filtreleri mevcut tüm kamyon ve otobüsler için - OEM kalitesinde mevcuttur.

Güncel Motorlar Egzoz Emisyon Yönetmeliği ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yüksek performanslı ve güvenilir filtrasyon gerektiren sıvı enjeksiyon sistemleri ile donatılmıştır.

img_divider

« Translate »